Pracovné dosky EGGER a zásteny

Estetika skĺbená s odolnosťou

Pracovná doska dostáva v kuchyni najviac „zabrať“, preto pri jej výrobe na kvalite nešetríme. Pracovné dosky EGGER sú pre kuchyne na mieru overeným riešením. Laminátom potiahnutá doska sa osvedčila ako ideálny materiál na vysoko namáhané plochy. Hovorí za ňu aj ľahká údržba, maximálna tvorivá voľnosť pri dizajne a tiež výroba šetrná k prírodným zdrojom.

Zadná strana dosiek EGGER je spoľahlivo uzavretá taviacim lepidlom PUR. Povrch proti oderu chráni ochranný ultrafialový lak. Kvalitu laminátu EGGER dokazuje aj test odolnosti voči agresívnym látkam (PDF).

Veľká variabilita kombinácií

Môžete si nakombinovať až 60 rôznych dekorov pracovných dosiek a zásten (zadných dosiek). Napríklad vytvoriť moderný kontrast kombináciou svetlého uni dekoru nábytku s výrazným dreveným dekorom pracovnej dosky.

Ceny a rozmery

meter pracovnej dosky – 49 € s DPH
meter zásteny – 49 € s DPH
meter vodiacej lišty – 10 € s DPH

Ku všetkým našim dekorom pracovných dosiek EGGER je možné dodať aj zadné dosky (zásteny). Dosky je možné objednať už od rozmeru 2,05 cm s dodacou lehotou do 1 týždňa. Ak je doska dostupná len na objednávku, je možné objednať iba celú dosku, a to v rozmere 3,8 x 60 x 410 cm s dodacou lehotou do 3 týždňov. Pri objednávke zadnej dosky (zásteny) je možné objednať iba po kusoch s dodacou lehotou do 3 týždňov. Rozmery zásteny sú 1,5 x 64 x 410 cm.

Sme tu pre Vás