Galéria

Nemáte radi stále rovnaký dizajn kuchynských liniek? Vyskúšajte New Design!

Chcete svoju domácnosť vybaviť naozaj štýlovou a krásnom kuchynskou linkou? Kto by nechcel, veď práve kuchynská linka a doplnky tvoria najväčšie čaro a majú najväčší vplyv na jej celkový vzhľad. Trápi vás situácia, že väčšina výrobcov a kuchynských štúdii ponúka stále rovnaké alebo veľmi podobné druhy kuchýn, ktoré sa väčšinou líšia len veľkosťou, farbou a cenou? Hľadáte nový dizajn kuchynskej linky, ktorý by vašu domácnosť odlíšil od ostatných ? Práve preto je tu naša firma New Design.

Kuchynské linky New Design sú moderné a elegantné

New Design – kuchynskalinka je prestížna slovenská spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu kuchynských liniek a spolupracuje s poprednými architektmi. Na našom trhu pôsobí už 15 rokov, takže skúsenosti s výrobou kuchynských liniek jej rozhodne nechýbajú. Spoločnosť stále hľadá nové trendy v oblasti kuchynského nábytku, ktoré ponúka svojim zákazníkom. Výroba kuchynských liniek prebieha iba z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú spracovávané modernými technológiami. Vďaka tomu a tiež vďaka individuálnemu prístupu ku každej zákazke môže vzniknúť naozaj moderná kuchynská linka do vášho interiéru. Žiadne riešenie ani žiadna požiadavka nie je pre našu firmu prekážkou.

Na aké druhy kuchynských liniek sa špecializujeme predovšetkým?

Najväčšie špecializácie spoločnosti New Design kuchynskalinka je na rôzne druhy skriniek, kde najviac vynikne moderný a osobitý dizajn. Tým prvým sú bezpochyby moderné čisté línie kuchynských liniek. Vyrábame tak isto linky aj rustikálne. Pri výrobe a plánovaní kuchyne na mieru sa spoločnosť snaží maximálne spolupracovať so zákazníkom, zistiť jeho priania a potreby. Podľa toho potom dokonale využiť daný priestor a ponúknuť vždy moderné a netradičné riešenie, ktoré bude však maximálne pohodlné a príjemné. Ak už hľadáte moderné kuchynské linky v Bratislave, Košiciach alebo v Trnave, vždy sa pre kreatívne a moderné riešenie môžete obrátiť na firmu New Design.

do 2 000 €

Viac info

Viac info

do 4 000 €

Viac info

do 5 000 €

Viac info

 Pracovné dosky a zásteny EGGER

nad 5 000 €

Viac info

Sme tu pre Vás