Materiály

Vážení zákazník, máte tu základné štandardy nábytku na kuchynské zostavy vyrábaný pre vás na mieru. Prosíme vás venujte pozornosť informáciám o dodaných rozmeroch nábytku, ale aj o materiálovom a farebnom prevedení.

Spodné skrinky

Hĺbka spodných skriniek sa vyrába na 51 cm s dvierkami je to 53 cm. Skrinky sú tým pádom odsadené od steny 5 cm, čím vzniká dilatačná medzera pre uloženie plynových, vodovodných alebo elektrických inštalácií. V prípade že je skrinka posledná v priestore, na jej bok sa montuje krycia doska, ktorá zakrýva túto medzeru.

Štandardná výška spodných skriniek je 90 cm (aj s 10 cm soklom a 3,8 cm pracovnej dosky), úprava výšky je možná podľa objednávky zákazníka.

Horné skrinky

Hĺbka horných skriniek je 30,5 cm s dvierkami je to 32,5 cm. Skrinky majú už namontované konzoly preto sa vešajú priamo už na stenu. Výška skriniek je podľa objednávky zákazníka.

Vysoké skrine (veže)

Hĺbka vysokých skríň je 51 cm s medzerou od steny to je 56 cm a s dvierkami je to 58 cm. Skrinky sú odsadené od steny 5 cm, čím vzniká dilatačná medzera pre vetranie spotrebičov a na uloženie plynových, vodovodných alebo elektrických inštalácií. V prípade že je skrinka posledná v priestore, na jej bok sa montuje krycia doska, ktorá zakrýva túto medzeru. Úprava výšky je možná podľa objednávky zákazníka.

Materiál použitý na korpusy

Korpusy skriniek a police sú vyrábané z materiálu DTD melamín, hrúbky 18 mm. Všetko je z rovnakého materiálu ako si zákazník vybral pri objednávke. Na dná veľkých zásuviek je tiež použitý materiálu DTD melamín, hrúbky 18 mm. Na dná malých zásuviek je použitý sololit v hrúbke 3 mm v podobnej farbe korpusu. Všetky dielce a korpusy majú nalepenú ABS hranu vo farbe korpusu. Je možné vyrobiť na hranu korpusu resp. akúkoľvek jeho časť v inom farebnom resp. materiálovom prevedení. Zadná stena skriniek je z materiálu sololit, hrúbky 3 mm.

V cene korpusu je zahrnuté

Bočné dosky, dno, police, chrbát, pánty, plastové spodné nohy, závesné kovanie na horné skrinky. Materiál dvierok je buď DTD melamín, hrúbky 1,8 cm, alebo fóliované dvierka hrúbky 1,8 cm.

Materiály

Drevotrieskové dosky

Drevotrieskové dosky

Viac info

 Pracovné dosky a zásteny EGGER

Pracovne dosky Egger a zásteny

Viac info

 Fóliované dvierka

Fóliované dvierka

Viac info

Striekané dvierka

Viac info

Sololit MDF

Viac info

Senosan® Lesklé dosky

Viac info

Umelý kameň

Viac info

Masívne drevo

Masívne drevo

Viac info

Hlinikove dvierka

Hlinikove dvierka

Viac info

Priesvitné sklá

Priesvitné sklá

Viac info

Sklenené dvierka RAUVISIO

Sklenené dvierka RAUVISIO

Viac info

Sme tu pre Vás